"Ric Roman Waugh"
HD Greenland (2020) 2020 6.5
Greenland (2020)
Greenland (2020)

Greenland (2020)

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Greenland (2020)
HD
IMDb: 6.5
119 min

Një familje lufton për mbijetesë përballë një katastrofe natyrore kataklizmike.

Country: ,
HD Angel Has Fallen (2019) 2019 6.4
Angel Has Fallen (2019)
Angel Has Fallen (2019)

Angel Has Fallen (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Angel Has Fallen (2019)
HD
IMDb: 6.4
121 min

Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t’i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë.

Country:
Snitch (2013)
HD
IMDb: 6.4
112 min

Djali adolëshent i biznesmenit akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze dhe…

HD Shot Caller (2017) 2017 7.3
Shot Caller (2017)
Shot Caller (2017)

Shot Caller (2017)

Dramë Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Shot Caller (2017)
HD
IMDb: 7.3
121 min

Një gangster i sapo dalë nga burgu detyrohet nga drejtuesit e bandës së tij që të drejtojë një krim kundër bandës se dhunshme kundërshtare në rrugët e Kalifornisë së jugut.

Country:
Felon (2008)
HD
IMDb: 7.4
104 min

Një burrë me familje është i dënuar për vrasjen e një njeriu te bezdisshëm, ai duhet të përballet me jetën pas një sistemi te dhunshme penal.

Country: