"Ricardo de Montreuil"
HD Lowriders (2016) 2016 5.7
Lowriders (2016)
Lowriders (2016)

Lowriders (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Lowriders (2016)
HD
IMDb: 5.7
98 min

Një artist i ri rruge në Los Anxhelosin jugor e gjen veten midis fiksimit te babait te tij për kulturën e makinave “Lowrider”, vëllait të sapo liruar nga burgu dhe…

Country:
Genre: Dramë