"Ricci Harnett"
HD Rise of the Footsoldier Part II (2015) 2015 5.3
Rise of the Footsoldier Part II (2015)
Rise of the Footsoldier Part II (2015)

Rise of the Footsoldier Part II (2015)

Krim  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Rise of the Footsoldier Part II (2015)
HD
IMDb: 5.3
111 min

Filmi përshkruan jetën e ikonës së botës së krimit, Karlton Liç dhe zgjedhjet që duhet të bëjë për të mbrojtur familjen e tij nga realiteti i pamëshirshëm.

Country:
Genre: Krim