"Rich Moore"
HD Ralph Breaks the Internet (2018) 2018 7.1
Ralph Breaks the Internet (2018)
Ralph Breaks the Internet (2018)

Ralph Breaks the Internet (2018)

Animuar Aventurë Familjar Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Ralph Breaks the Internet (2018)
HD
IMDb: 7.1
112 min

Personazhi gjigant i videolojërave, Ralfi dhe shoqja e tij e vogël, Vanelopi, eksplorojnë botën e panjohur të internetit, në kërkim të një pjese që do të shpëtojë videolojën e Vanelopit….

Country:
Wreck-It Ralph (2012)
HD
IMDb: 7.7
101 min

Ralfi Shkatërrues dëshiron të bëhet po aq i dashur sa karakteri i mirë i lojës së tij, Feliksi Rregullues. Problemi është se askush nuk e do karakterin e keq. Por…

Country:
Zootopia (2016)
HD
IMDb: 8.0
108 min

Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet police, por gjatë rrugëtimit te…

Country: