"Richard Ayoade"
HD The Double (2013) 2013 6.5
The Double (2013)
The Double (2013)

The Double (2013)

Dramë Komedi Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Double (2013)
HD
IMDb: 6.5
93 min

Një agjent i CIA’s, i dalë në pension bashkëpunon me një agjent të ri të FBI’s për të zbardhur vrasjen e një senatori, ku shenjat dhe dyshimet flasin për një…

Country:
Submarine (2010)
HD
IMDb: 7.3
97 min

15 vjeçari Oliver Tate ka dy qëllime: Të humbasë virgjërinë para ditëlindjes së tij të ardhshme dhe të shuaj flakët midis mamasë së tij dhe ish-të dashurit të saj i…

Country: ,