"Richard Dale"
HD Earth: One Amazing Day (2017) 2017 7.8
Earth: One Amazing Day (2017)
Earth: One Amazing Day (2017)

Earth: One Amazing Day (2017)

Documentary Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Earth: One Amazing Day (2017)
HD
IMDb: 7.8
95 min

Nga xhunglat ekzotike, malet e larta dhe ishujt e largëta, dokumentari na prezanton me një kast me personazhe të paharrueshme: një këlysh zebër i dëshpëruar për të kapërcyer një lumë…

Country: ,