"Richard Gabai"
HD Justice (2017) 2017 4.0
Justice (2017)
Justice (2017)

Justice (2017)

Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Justice (2017)
HD
IMDb: 4.0
92 min

Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i korruptuar dhe banda e…

Country:
Genre: Western