"Rick Famuyiwa"
HD Dope (2015) 2015 7.2
Dope (2015)
Dope (2015)

Dope (2015)

Dramë Komedi Krim  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Dope (2015)
HD
IMDb: 7.2
103 min

Jeta për Malkomin, një djalë i pazakontë i cili po mbijeton në një lagje të rrezikshme, ndryshon pasi ftesa në një festë e nis atë dhe shokët e tij në…

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Krim