"Ringo Lam"
HD Sky on Fire (2016) 2016 4.6
Sky on Fire (2016)
Sky on Fire (2016)

Sky on Fire (2016)

Aksion Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Sky on Fire (2016)
HD
IMDb: 4.6
99 min

Një roje sigurimi përfshihet në një betejë për mbrojtjen e një zbulimi të rëndësishëm që mendohet se mund të shpëtojë njerëzimin.

Country: ,
HD Twin Dragons (1992) 1992 6.5
Twin Dragons (1992)
Twin Dragons (1992)

Twin Dragons (1992)

Aksion Komedi  1992 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Twin Dragons (1992)
HD
IMDb: 6.5
104 min

Dy binjakë ndahen që në lindje dhe njëri bëhet mekanik, ndërsa tjetri dirigjent i njohur. Ata takohen pas shumë kohësh dhe ngatërrohen me njëri tjetrin.

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Maximum Risk (1996) 1996 5.5
Maximum Risk (1996)
Maximum Risk (1996)

Maximum Risk (1996)

Aksion  1996 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Maximum Risk (1996)
HD
IMDb: 5.5
101 min

Një polic zbulon se ka një vëlla binjak të vdekur dhe zë vendin e tij, por përballet me problemet që kishte i vëllai me mafien dhe i duhet t’i zgjidhë….

Country:
Genre: Aksion
HD Wild City (2015) 2015 5.7
Wild City (2015)
Wild City (2015)

Wild City (2015)

Aksion Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Wild City (2015)
HD
IMDb: 5.7
120 min

Një ish-polic i cili zotëron një lokal krijon miqësi me një femër në orët e mbylljes dhe e gjen veten të ndjekur nga ish i dashuri i saj dhe kriminelët…

Country:
In Hell (2003)
HD
IMDb: 6.2
98 min

Një burre duhet të mbijetoi nga një burg, i cili është futu pasi ati i kishin vrarë gruan, ai duhet të bëjë një jetë, të tmerrshme që do të luftoi…

Country: