"Rob Cohen"
HD The Fast and the Furious (2001) 2001 6.8
The Fast and the Furious (2001)
The Fast and the Furious (2001)

The Fast and the Furious (2001)

Aksion Krim Thriller  2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Fast and the Furious (2001)
HD
IMDb: 6.8
106 min

Polici i Los Angeles Brian O’Connor duhet të vendosë se ku besnikëria e tij e vërtetë gënjen, kur ai dashurohet me botën e garave të rruges pasi ishte dërguar fshehurazi…

Country: ,
xXx (2002)
HD
IMDb: 5.9
124 min

Një eskpert i sporteve ekstreme, Ksander Kejxh (Vin Diesel), rekrutohet nga qeveria e SHBA-ve për të mbledhur informacion mbi një grup kriminal të quajtur Anarkia 99.

Country:
Alex Cross (2012)
HD
IMDb: 5.1
101 min

Një hetues vrasjesh, shtyhet përtej kufijve të tij morale dhe fizike ndërsa ai ndjek një vrasës me pagesë i cili është i specializuar në tortura dhe gjymtime.

Country: ,
HD The Hurricane Heist (2018) 2018 5.1
The Hurricane Heist (2018)
The Hurricane Heist (2018)

The Hurricane Heist (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Hurricane Heist (2018)
HD
IMDb: 5.1
103 min

Disa kriminelë përpiqen të bëjnë një vjedhje masive në Thesarin e Shtetit të Shteteve të Bashkuara, ndërsa një uragan i kategorisë 5 po afrohet me shpejtësi.

Country: ,
HD Stealth (2005) 2005 5.1
Stealth (2005)
Stealth (2005)

Stealth (2005)

Aksion  2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Stealth (2005)
HD
IMDb: 5.1
121 min

Pilotët e Marinës, Ben Ganon, Henri Pursell dhe Kara Uejd ngarkohen me detyrën të trajnojnë një avion të ri pa pilot që bazohet në inteligjencën artificiale për të sulmuar objektiva…

Country:
Genre: Aksion
HD The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) 2008 5.2
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

Aksion Aventurë Fantazi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)
HD
IMDb: 5.2
112 min

Në lindjen e largët, Aleks O’Konell, djali i luftëtarëve të njohur të mumjeve Rik dhe Evi O’Konell, zbulon mumjen e Perandorit të Çinit, një qenie që ndryshon formë i mallkuar…

Country: , , ,
Daylight (1996)
HD
IMDb: 5.9
114 min

Një fatkeqësi ndodh në një nga tunelet e Nju Jork, pasi shpërthimet shembin të dyja hyrjet e tunelit. Një hero mundohet të shpëtojë njerëzit e ngecur brenda.

Country:
HD The Boy Next Door (2015) 2015 4.7
The Boy Next Door (2015)
The Boy Next Door (2015)

The Boy Next Door (2015)

Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
The Boy Next Door (2015)
HD
IMDb: 4.7
91 min

Kler (Xhenifer Lopez), një grua e tradhëtuar nga burri i saj, kalon një natë të nxehtë me një djalë më të ri, Noan, i cili jeton ngjitur me shtëpinë e…

Country:
Genre: Thriller