"Rob Marshall"
HD Mary Poppins Returns (2018) 2018 6.7
Mary Poppins Returns (2018)
Mary Poppins Returns (2018)

Mary Poppins Returns (2018)

Familjar Fantazi Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Mary Poppins Returns (2018)
HD
IMDb: 6.7
130 min

Dekada pas vizitës së saj origjinale, dadoja magjike kthehet për të ndihmuar përsëri Benksat dhe fëmijët e Majkëllit në këtë periudhë të vështirë të jetës së tyre.

Country: ,
HD Chicago (2002) 2002 7.1
Chicago (2002)
Chicago (2002)

Chicago (2002)

Dramë Komedi Krim  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Chicago (2002)
HD
IMDb: 7.1
113 min

Vrasëset Velma Kelli dhe Roksi Hart futen në burg dhe e gjejnë veten në një garë se cila do të jetë më e famshme në Çikagon viteve 1920.

Country: , ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD Memoirs of a Geisha (2005) 2005 7.4
Memoirs of a Geisha (2005)
Memoirs of a Geisha (2005)

Memoirs of a Geisha (2005)

Histori Romancë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Memoirs of a Geisha (2005)
HD
IMDb: 7.4
145 min

I bazuar në romanin shumë të famshëm në të gjithë globin të Arthur Golden, “Kujtimet e një Geishe” është një film epik i vrullshëm dhe romantik që tregon një botë…

Country: , ,
HD Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) 2011 6.6
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

Aksion Aventurë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)
HD
IMDb: 6.6
136 min

Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme. Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij (ish e dashura Jack)…

Country: ,
HD Into the Woods 2014 5.9
Into the Woods
Into the Woods

Into the Woods

Fantazi Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Into the Woods
HD
IMDb: 5.9
125 min

Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë siç janë Kësulëkuqja, Hirushja, Xheku dhe fasulet magjike dhe Rapunzel.

Country:
Genre: Fantazi, Komedi