"Rob Minkoff"
The Lion King (1994)
HD
IMDb: 8.5
88 min

Princi Simba dhe babai i tij mbreti, janë nën shënjestrën e xhaxhit të keq i cili ka për qëllim të marrë fronin në dorën e tij…

Country:
HD Mr. Peabody & Sherman (2014) 2014 6.8
Mr. Peabody & Sherman (2014)
Mr. Peabody & Sherman (2014)

Mr. Peabody & Sherman (2014)

Animuar Aventurë Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Mr. Peabody & Sherman (2014)
HD
IMDb: 6.8
92 min

Kjo është historia e qenit me inteligjent dhe “të lexuar” në botë zoti Pibadi dhe djalit të tij të adoptuar, Sherman. Aventurat e tyre me makinën e kohës WABAC, nuk…

Country:
HD Flypaper (2011) 2011 6.4
Flypaper (2011)
Flypaper (2011)

Flypaper (2011)

Komedi Krim Mister  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Flypaper (2011)
HD
IMDb: 6.4
87 min

Trip Kenedi hyn në një bankë gjatë kohës së mbylljes, menjëherë sapo dy banda të ndryshme shfaqen për ta grabitur. Një përleshje me armë shpërthen dhe Tripi kap sportelisten e…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim, Mister
HD The Forbidden Kingdom (2008) 2008 6.6
The Forbidden Kingdom (2008)
The Forbidden Kingdom (2008)

The Forbidden Kingdom (2008)

Aksion Aventurë Fantazi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Forbidden Kingdom (2008)
HD
IMDb: 6.6
104 min

Një zbulim i bërë për kungfu çon një amerikan në aventurën e kinës, ku ai bashkohet me disa grupe luftëtar të arteve marciale për të kapur mbretin e majmunëve.

Country: ,