"Rob Pallatina"
HD Doctor Death (2019) 2019 5.5
Doctor Death (2019)
Doctor Death (2019)

Doctor Death (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Doctor Death (2019)
HD
IMDb: 5.5
N/A

Pas një aksidenti me ski, Sarës ia shpëton jetën një kirurg shumë i mirë, Doktor Vincenti. Por më pas, ai e ngatërron mirënjohjen e Sarës me dashurinë dhe fiksohet me…

Country: