"Rob Schneider"
HD Big Stan (2007) 2007 6.2
Big Stan (2007)
Big Stan (2007)

Big Stan (2007)

Komedi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Big Stan (2007)
HD
IMDb: 6.2
105 min

Një mashtrues alarmohet kur merr vesh se do futet në burg për mashtrim dhe punëson një mjeshtër të arteve marciale i cili do ta përgatisë atë për situatat e vështira…

Country:
Genre: Komedi