"Rob Thomas"
HD Veronica Mars (2014) 2014 6.8
Veronica Mars (2014)
Veronica Mars (2014)

Veronica Mars (2014)

Dramë Komedi Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Veronica Mars (2014)
HD
IMDb: 6.8
107 min

Detektivja private adoleshente tanimë aspirante për avokate në Nju Jork, Veronika Mars merr një telefonatë nga ish-i dashuri Logan Esholl dhe tërhiqet në brendësinëe sëmurë të qytetit të Neptunit, Kaliforni….

Country: , , ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim