"Rob Zombie"
HD Halloween II (2009) 2009 4.9
Halloween II (2009)
Halloween II (2009)

Halloween II (2009)

Horror  2009 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Halloween II (2009)
HD
IMDb: 4.9
105 min

I sëmuri Michael Myers është lënë i lirë dhe është në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphane. Këtë herë psikopati është në kërkim të motrës që ai…

Country:
Genre: Horror
HD 3 from Hell (2019) 2019 5.5
3 from Hell (2019)
3 from Hell (2019)

3 from Hell (2019)

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
3 from Hell (2019)
HD
IMDb: 5.5
115 min

Çfarë ndodh kur të Refuzuarit e Djallit arratisen nga burgu dhe ribashkohen? Cili është plani i tyre? Hakmarrja sapo ka filluar dhe asgjë nuk është e pamundur…

Country:
Genre: Horror
31 (2016)
HD
IMDb: 5.1
102 min

Pesë punëtorë karnavasesh rrëmbehen dhe mbahen peng në një ndërtesë të braktisur, si ferr, ku detyrohen të luajnë një lojë të dhunshme, qëllimi i të cilës është të mbijetosh 12…

Country: ,
HD The Lords of Salem (2012) 2012 5.1
The Lords of Salem (2012)
The Lords of Salem (2012)

The Lords of Salem (2012)

Horror Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Lords of Salem (2012)
HD
IMDb: 5.1
101 min

Heidi, një DJ radioje, merr një dhurate, një kuti me disqe me muzike. Por ata nuk janë kënge të zakonshme ata janë kënge të “The Lords” dhe pyetja qe lind…

Country: , ,