"Robert Boocheck"
HD Minutes Past Midnight (2016) 2016 5.0
Minutes Past Midnight (2016)
Minutes Past Midnight (2016)

Minutes Past Midnight (2016)

Horror Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Minutes Past Midnight (2016)
HD
IMDb: 5.0
98 min

Kur troket mesnata, të gjitha qëniet e terrorit pushtojnë Tokën, Demonët, kanibalët, vrasësit, fantazmat dhe monstrat lëvizin nëpër këto përralla të mbizakonshme, fantastike dhe të frikshme..

Country:
HD ABCs of Death 2 (2014) 2014 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
ABCs of Death 2 (2014)

ABCs of Death 2 (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
HD
IMDb: 5.4
125 min

ABC-ja e Vdekjes 2, është një film i ri i alfabetit të horrorit”, provokator, tronditës dhe qesharak,  i cili u krijua nga 26 regjisorë të ndryshëm nga e gjithë bota. Secilit…

Genre: Horror