"Robert Budreau"
HD Born to Be Blue (2015) 2015 6.9
Born to Be Blue (2015)
Born to Be Blue (2015)

Born to Be Blue (2015)

Dramë Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Born to Be Blue (2015)
HD
IMDb: 6.9
97 min

Lindur Për Të Qenë Blu është një risjellje e jetës së trumbetistit Çet Bejker në vitet ’60. Kur Çeti luan rolin e vetes së tij në një film për të,…

Country: ,
Genre: Dramë, Muzikë
HD Stockholm (2018) 2018 6.1
Stockholm (2018)
Stockholm (2018)

Stockholm (2018)

Komedi Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Stockholm (2018)
HD
IMDb: 6.1
92 min

Bazuar në një histori absurde, por të vërtetë. Grabitja e bankës dhe kriza e pengjeve në vitin 1973 në Stokholm, që u dokumentua në “New Yorker” si origjina e Sindromës…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim