"Robert Heath"
HD Truth or die (2012) 2012 5.6
Truth or die (2012)
Truth or die (2012)

Truth or die (2012)

Horror Mister Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Truth or die (2012)
HD
IMDb: 5.6
96 min

Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ta kaluar fundjavën. Ata…

Country: