"Robert Olsen"
HD The Stakelander (2016) 2016 5.3
The Stakelander (2016)
The Stakelander (2016)

The Stakelander (2016)

Aksion Horror  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Stakelander (2016)
HD
IMDb: 5.3
81 min

Pasi vampirët i shkatërrojnë shtëpinë dhe i vrasin familjen, Martini niset për të gjetur personin e vetëm që mund ta ndihmojë, një gjuetar legjendar vampirësh i quajtur Mister.

Country:
Genre: Aksion, Horror