"Robert Rodriguez"
HD Alita: Battle Angel (2019) 2019 7.3
Alita: Battle Angel (2019)
Alita: Battle Angel (2019)

Alita: Battle Angel (2019)

Aksion Aventurë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Alita: Battle Angel (2019)
HD
IMDb: 7.3
122 min

Një vajzë pjesërisht njeri, pjesërisht robot gjendet e çaktivizuar dhe e rikthejnë ne jetë, por nuk mund të kujtoj të kaluarën e saj. Në kërkim të kujtesës ajo zbulon se…

Country: , ,
HD Sin City (2005) 2005 8.0
Sin City (2005)
Sin City (2005)

Sin City (2005)

Aksion Krim Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Sin City (2005)
HD
IMDb: 8.0
124 min

Një film që eksploron një qytet të errët dhe të mjerë, qytetin Basin, dhe tregon historinë e tre njerëzve të ndryshëm, të gjithë pjesë e një korruptimi të dhunshëm.

Country:
HD Machete Kills (2013) 2013 5.6
Machete Kills (2013)
Machete Kills (2013)

Machete Kills (2013)

Aksion Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Machete Kills (2013)
HD
IMDb: 5.6
107 min

Qeveria e SHBA-ve rekruton Hanxharin për t’u futur në Meksikë dhe të rrëzojë një trafikant armësh që planifikon lëshimin e një arme në hapësirë…

Country: ,
HD Once Upon a Time in Mexico (2003) 2003 6.4
Once Upon a Time in Mexico (2003)
Once Upon a Time in Mexico (2003)

Once Upon a Time in Mexico (2003)

Aksion Dramë Mister  2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Once Upon a Time in Mexico (2003)
HD
IMDb: 6.4
102 min

Vrasësi i paguar “El Mariachi” bën spiunazh ndërkombëtar me një agjent nga CIA dhe një psikopat nga Meksika.

Country: ,
Machete (2010)
HD
IMDb: 6.6
105 min

Pasi i ngrihet kurth dhe tradhtohet nga njeriu që e punësoi për të vrarë një senator Teksan, një ish federal hakmerret brutalisht kundër tij…

Country:
HD Desperado (1995) 1995 7.2
Desperado (1995)
Desperado (1995)

Desperado (1995)

Aksion Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Desperado (1995)
HD
IMDb: 7.2
104 min

Një mariaçi ndjek rrugën e vrasjes së famëkeqit Buço për t’u hakmarrë për vdekjen e gruas së tij. Gjatë rrugëtimit, takon një vajzë e cila ndryshon rrjedhën e ngjarjeve.

Country: ,
HD Spy Kids: All the Time in the World (2011) 2011 3.5
Spy Kids: All the Time in the World (2011)
Spy Kids: All the Time in the World (2011)

Spy Kids: All the Time in the World (2011)

Aksion Familjar Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 3.5
Spy Kids: All the Time in the World (2011)
HD
IMDb: 3.5
89 min

Fëmijët Spiunë vijnë të përtëritur në këtë film të katërt me protagonistë Jessica Alba dhe Joel McHale, të cilët luajnë prindërit e fëmijëve të rinj spiunë, Rebekës dhe Sesilit, ndërsa…

Country:
HD Sin City: A Dame to Kill For (2014) 2014 6.5
Sin City: A Dame to Kill For (2014)
Sin City: A Dame to Kill For (2014)

Sin City: A Dame to Kill For (2014)

Aksion Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Sin City: A Dame to Kill For (2014)
HD
IMDb: 6.5
102 min

Rrugët e disa prej qytetarëve famëkeq të Qytetit të Mëkateve kryqëzohen me njëra tjetrën duke lënë pasoja fatale…

Country: