"Robert Zemeckis"
HD Who Framed Roger Rabbit (1988) 1988 7.7
Who Framed Roger Rabbit (1988)
Who Framed Roger Rabbit (1988)

Who Framed Roger Rabbit (1988)

Animuar Familjar Komedi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Who Framed Roger Rabbit (1988)
HD
IMDb: 7.7
104 min

Një detektiv që i urren kukullat është shpresa e vetme e një lepuri karikaturë për të provuar pafajësinë e tij pasi akuzohet për vrasje.

Country:
The Witches (2020)
HD
IMDb: 5.3
146 min

Nga fundi i vitit 1967, një djalosh i ri jetim shkon të jetojë me gjyshen e tij në qytetin rural të Alabamas, Demopolis. Atje ai takon disa shtriga joshëse, por…

Country: ,
HD Flight (2012) 2012 7.3
Flight (2012)
Flight (2012)

Flight (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Flight (2012)
HD
IMDb: 7.3
138 min

Denzel Washington luan rolin e një piloti që arrin të ulë një avion që pëson papritmas një defekt serioz, duke shpëtuar kështu jetën e pasagjerëve nga vdekja e sigurt. Bota…

Genre: Dramë
Allied (2016)
HD
IMDb: 7.1
124 min

Në vitin 1942, një oficer i inteligjencës Kanadeze në Afrikën e Veriut njihet me një luftëtare të Rezistencës Franceze në një mision vdekjeprurës pas linjës së armikut. Kur ata ribashkohen…

Country: ,
HD Back to the Future Part III (1990) 1990 7.4
Back to the Future Part III (1990)
Back to the Future Part III (1990)

Back to the Future Part III (1990)

Aventurë Komedi Sci-fi  1990 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Back to the Future Part III (1990)
HD
IMDb: 7.4
118 min

Pasi mësoi rreth vdekjes së doktor Braun në vitin 1885, Marti udhëton përsëri në kohë për ta shpëtuar atë. Por kur mbajtësja e karburantit në makinën e kohës shpërthen, të…

Country:
HD Back to the Future Part II (1989) 1989 7.8
Back to the Future Part II (1989)
Back to the Future Part II (1989)

Back to the Future Part II (1989)

Aventurë Familjar Komedi Sci-fi  1989 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Back to the Future Part II (1989)
HD
IMDb: 7.8
108 min

Pas vizitës në vitin 2015, Marti Mekflaj duhet të përsërisë vizitën e tij në vitin 1955 për të parandaluar ndryshimet katastrofike në 1985… pa ndërhyrë në udhëtimin e tij të…

Country:
Back to the Future (1985)
HD
IMDb: 8.5
116 min

Marti MekFlai, një djalë 17 vjeçar, udhëton aksidentalisht 30 vjet mbrapa në kohë, teksa ishte duke ndihmuar shkencëtarin Emet Braun, me makinën e tij të kohës. Në të shkuarën ai…

Country:
HD Welcome to Marwen (2018) 2018 6.2
Welcome to Marwen (2018)
Welcome to Marwen (2018)

Welcome to Marwen (2018)

Dramë Fantazi Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Welcome to Marwen (2018)
HD
IMDb: 6.2
116 min

Pasi rrihet brutalisht nga disa sulmues, Marku, një artist i talentuar, gjen një mënyrë unike për të rimarrë veten nga dhuna fizike dhe psikologjike: përmes fotografisë së kukullave.

Country: ,
The Polar Express (2004)
HD
IMDb: 6.6
100 min

Një djalosh merr një udhëtim magjik për në Polin e Veriut me trenin “Polar Ekspres”. Gjatë udhëtimit të tij, ai mëson për miqësinë, kurajon dhe shpirtin e Krishtlindjeve.

Country:
A Christmas Carol (2009)
HD
IMDb: 6.8
96 min

Ebenizer Koprraci i nis festat e Krishtlindjeve me përbuzjen e tij të zakonshme, duke i ulëritur ndihmësit të tij besnik Bob Kraçit dhe nipit të tij të gëzueshëm. Por kur…

Country:
HD Cast Away (2000) 2000 7.8
Cast Away (2000)
Cast Away (2000)

Cast Away (2000)

Aventurë Dramë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Cast Away (2000)
HD
IMDb: 7.8
143 min

Çak Noldan, një mekanik i FedEx-it dhe një njeri të cilit jeta i rrjedh e qetë, gjendet i vetëm në një ishull të vetmuar pas rrëzimit të aeroplanit që po…

Country:
The Walk (2015)
HD
IMDb: 7.3
123 min

Në 1974, artisti i ecjes mbi litar në lartësi të mëdha Filip Petit mbledh një grup njerëzish për ta ndihmuar që të realizojë ëndrrën e tij: të kalojë një litar…

Country: