"Robin Pront"
HD The Silencing (2020) 2020 6.1
The Silencing (2020)
The Silencing (2020)

The Silencing (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Silencing (2020)
HD
IMDb: 6.1
93 min

Një gjahtar i cili jeton në natyrën e egër, përfshihet në një lojë vdekjeprurëse mes maces dhe miut, ai dhe Sherifja e zonës vendosin të ndjekin një vrasës të lig…

Country: ,
HD The Ardennes (2015) 2015 6.8
The Ardennes (2015)
The Ardennes (2015)

The Ardennes (2015)

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Ardennes (2015)
HD
IMDb: 6.8
96 min

Një grabitje shtëpie përfundon si mos më keq… Dejvi, një nga grabitësit, ia del të arratiset, duke e lënë vëllanë e tij, Kenetin pas. Pas katër vitesh, Keneti lirohet nga…

Country:
Genre: Dramë