"Robin Swicord"
HD Wakefield (2016) 2016 6.3
Wakefield (2016)
Wakefield (2016)

Wakefield (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Wakefield (2016)
HD
IMDb: 6.3
106 min

Tensionet nervore dhe streset e jetës së përditshme e detyrojnë Hauardin të braktisë gruan e tij dhe jetën e përditshme e të jetojë në papafingo për disa javë.

Country:
Genre: Dramë