"Roel Reiné"
Redbad (2018)
HD
IMDb: 5.4
160 min

Lufta për pushtet dhe luftërat midis frizianit Redbed dhe armikut të tij të betuar Pepijnit të Herstalit, mbreti i frankëve.

Country:
HD Dead Again in Tombstone (2017) 2017 4.3
Dead Again in Tombstone (2017)
Dead Again in Tombstone (2017)

Dead Again in Tombstone (2017)

Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Dead Again in Tombstone (2017)
HD
IMDb: 4.3
100 min

Gerrero kthehet përsëri nga të vdekurit për mos të lejuar që një relikë e vjedhur të përfundoj në duart e një bande, e cila mund të sjellë ferrin mbi tokë.

Country:
Genre: Western
HD Hard Target 2 (2016) 2016 5.3
Hard Target 2 (2016)
Hard Target 2 (2016)

Hard Target 2 (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Hard Target 2 (2016)
HD
IMDb: 5.3
104 min

I zënë ngusht, artisti marcial, Ues, nuk mund t’i refuzonte miliona dollarët e ofruara me kusht që të ndeshej në Mejenmar. Kur ai mbërrin në vendin e ndeshjes, mëson se…

Country:
HD The Scorpion King 3: Battle for Redemption (2012) 2012 3.6
The Scorpion King 3: Battle for Redemption (2012)
The Scorpion King 3: Battle for Redemption (2012)

The Scorpion King 3: Battle for Redemption (2012)

Aksion Aventurë Dramë Fantazi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
The Scorpion King 3: Battle for Redemption (2012)
HD
IMDb: 3.6
105 min

Që prej ardhjes së tij në fron, mbretëria e Mathajusit ka rënë. Tani një vrasës me pagesë, ai duhet ta mbrojë mbretërinë nga një tiran i keq dhe luftëtarët e…

Country:
HD Death Race 2 (2010) 2010 5.6
Death Race 2 (2010)
Death Race 2 (2010)

Death Race 2 (2010)

Aksion Sci-fi Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Death Race 2 (2010)
HD
IMDb: 5.6
96 min

Producentët e DEATH RACE dhe RESIDENT EVIL ju rifusin në botën e adrenalinës të shfaqjes televizive më të egër në Tokë – Gara e Vdekjes. Një histori mbi Frankenstein, të…

HD The Condemned 2 (2015) 2015 4.2
The Condemned 2 (2015)
The Condemned 2 (2015)

The Condemned 2 (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
The Condemned 2 (2015)
HD
IMDb: 4.2
90 min

Një ish gjuetar shpërblimesh bëhet gjahu si pjesë e një turneu të sapo rihapur Të Dënuarit, në të cilin të dënuarit detyrohen të ndeshen me njeri-tjetrin deri në vdekje si…

Country:
Genre: Aksion
Admiral (2015)
HD
IMDb: 7.0
151 min

Ngjarjet zhvillohen në kohën kur republika e sapoformuar e Hollandës sulmohet nga Anglia, Franca dhe Gjermania dhe për më tepër vet vendi është në prag të luftës civile. Në të…

Country:
HD The Man with the Iron Fists 2 (2015) 2015 4.4
The Man with the Iron Fists 2 (2015)
The Man with the Iron Fists 2 (2015)

The Man with the Iron Fists 2 (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
The Man with the Iron Fists 2 (2015)
HD
IMDb: 4.4
90 min

Kur një i huaj, Thejdus gjendet i plagosur rëndë pranë fshatit, minatori Li Kung dhe bashkëshortja e tij, Ahni i ofrojnë atij strehim, teksa shërohet ai bëhet pjesë e konfliktit…

Country:
Genre: Aksion
HD 12 Rounds 2: Reloaded (2013) 2013 5.3
12 Rounds 2: Reloaded (2013)
12 Rounds 2: Reloaded (2013)

12 Rounds 2: Reloaded (2013)

Aksion Aventurë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
12 Rounds 2: Reloaded (2013)
HD
IMDb: 5.3
95 min

Nick Malloy eshte nje mjek ambulance te cilit po i bejne nje loje vdekjeprurese me 12 raunde. Me shume pak kohe ne dispozicion dhe me jeten e gruas ne duart…

Country:
HD Death Race: Inferno (2013) 2013 5.5
Death Race: Inferno (2013)
Death Race: Inferno (2013)

Death Race: Inferno (2013)

Aksion Sci-fi Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Death Race: Inferno (2013)
HD
IMDb: 5.5
104 min

Polici i burgosur Karl Liukas, i njohur si Frankenshtain, është një shofer i famshëm në një garë makinash me emrin Gara e Vdekjes, e cila zhvillohet në oborrin e një…

HD Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) 2014 4.6
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014)
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014)

Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014)

Aksion Dramë Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014)
HD
IMDb: 4.6
98 min

Një ekip me tetë ushtarë, duhet të luftoi në rrugen e fsheht të armikut , në Kongo të Afrikes të parandaloi vjedhjen dhe kontrabanden e cila po ndodhë…

Country:
The Marine 2 (2009)
HD
IMDb: 5.0
95 min

Në një udhëtim të cilën, rreshteri i marinsave Xho Linud (DiBiase) dhe gruaja e tij Robin marrin pjesë në një festë VIP kur katastrofa qëllon. Disa terroristë të pamëshirshëm shfaqen…

Country: