"Roger Donaldson"
HD The November Man (2014) 2014 6.3
The November Man (2014)
The November Man (2014)

The November Man (2014)

Aksion Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The November Man (2014)
HD
IMDb: 6.3
108 min

Piter Devero, është një ish-agjent i stërvitur mirë i CIA-s, i cili ka shijuar jetën e qetë në Zvicër. Kur Devero lë pensionin për një mision të fundit, detyrohet të…

Country: ,
HD The Bank Job (2008) 2008 7.2
The Bank Job (2008)
The Bank Job (2008)

The Bank Job (2008)

Dramë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Bank Job (2008)
HD
IMDb: 7.2
111 min

Martin i ofron Territ një rol për vjedhjen e një banke në rrugën Bejkër të Londrës. Ai synon një dhomë plot me kuti që vlejnë miliona në para dhe bizhuteri….

Country: , ,