"Roger Michell"
HD Le Week-End (2013) 2013 6.3
Le Week-End (2013)
Le Week-End (2013)

Le Week-End (2013)

Dramë Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Le Week-End (2013)
HD
IMDb: 6.3
93 min

Një çift britanik rikthehet në Paris shumë vite pas muajit të mjaltit në përpjekje për të ringjallur martesën e tyre.

Country: ,
HD Changing Lanes (2002) 2002 6.4
Changing Lanes (2002)
Changing Lanes (2002)

Changing Lanes (2002)

Krim Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Changing Lanes (2002)
HD
IMDb: 6.4
98 min

Në Nju Jork një avokat i ri dhe një biznesmen përfshihen në një aksident të vogël automobilistik dhe zemërimi i tyre përshkallëzohet në konflikt.

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD Notting Hill (1999) 1999 7.1
Notting Hill (1999)
Notting Hill (1999)

Notting Hill (1999)

Dramë Komedi Romancë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Notting Hill (1999)
HD
IMDb: 7.1
124 min

Jeta e Uilliam Thakerit ndryshon rrënjësisht kur një ditë, në librarinë e tij të vogël shfaqet aktorja amerikane më e famshme e momentit. Ky takim rastësor shndërrohet në një ndjenjë…

Country: ,
HD My Cousin Rachel (2017) 2017 6.0
My Cousin Rachel (2017)
My Cousin Rachel (2017)

My Cousin Rachel (2017)

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
My Cousin Rachel (2017)
HD
IMDb: 6.0
106 min

Një djalë i ri Anglez planifikon hakmarrje kundër gruas misterioze të kushëririt të tij të vdekur duke besuar se ajo është përgjegjëse për vdekjen e tij. Por ndjenjat e tij…

Country: ,