"Rohit Dhawan"
Dishoom (2016)
HD
IMDb: 5.1
124 min

Kur lojtari i kriketit indian Viraj Sharma humbet në lindjen e mesme , dy policë Kabir Shergill dhe Junaid Ansari duhet të bashkohen për një sulm 36 orësh para se…

Country:
HD Desi Boyz (2011) 2011 5.7
Desi Boyz (2011)
Desi Boyz (2011)

Desi Boyz (2011)

Dramë Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Desi Boyz (2011)
HD
IMDb: 5.7
122 min

Dy shokë humbasin punën e tyre, më pas edhe shqoërinë e tyre kur ekspozohen si meshkuj eskortë.

Country:
Genre: Dramë, Komedi