"Ron Howard"
HD Rush (2013) 2013 8.1
Rush (2013)
Rush (2013)

Rush (2013)

Aksion Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Rush (2013)
HD
IMDb: 8.1
123 min

Filmi është i bazuar në histori të vërtetë. Historia e një prej rivaliteteve më të njohura në sportin e Formulës 1, historia e Xhejms Hantit dhe Niki Laudës. Lindur në…

Country: , ,
Genre: Aksion, Dramë
The Missing (2003)
HD
IMDb: 6.5
137 min

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë magjistarë i rrëmbejnë të bijën.

Country:
HD The Da Vinci Code (2006) 2006 6.6
The Da Vinci Code (2006)
The Da Vinci Code (2006)

The Da Vinci Code (2006)

Mister Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Da Vinci Code (2006)
HD
IMDb: 6.6
149 min

Një vrasje brenda një galerie dhe disa të dhëna në pikturat e Da Vinçit, çojnë në zbulimin e një misteri fetar të mbrojtur nga një shoqëri sekrete për dy mijë…

Country: , , ,
HD Solo: A Star Wars Story (2018) 2018 6.9
Solo: A Star Wars Story (2018)
Solo: A Star Wars Story (2018)

Solo: A Star Wars Story (2018)

Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Solo: A Star Wars Story (2018)
HD
IMDb: 6.9
135 min

Gjatë një aventure në botën e krimit, Han Solo njihet me bashkë-pilotin e tij të ardhshëm, Çubakan. Gjatë rrugës së tij takohet papritur me Lando Kalrisian, para se të bashkohet…

Country:
HD How the Grinch Stole Christmas (2000) 2000 6.2
How the Grinch Stole Christmas (2000)
How the Grinch Stole Christmas (2000)

How the Grinch Stole Christmas (2000)

Familjar Fantazi Komedi  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
How the Grinch Stole Christmas (2000)
HD
IMDb: 6.2
104 min

Në një që qytet ku të gjithë përgatiten gjithmonë për Krishtlindjet dhe mendojnë t’i kalojnë ato sa më bukur, duke blerë dhe dërguar dhurata. Duket se këto nuk mjaftojnë dhe vogëlushja Sindi fton…

Country: ,
Inferno (2016)
HD
IMDb: 6.2
121 min

Kur Robert Langdoni zgjohet në një spital italian me amnezi, ai bashkohet me Dr. Siena Bruks-in dhe së bashku ata duhet të shpejtojnë nëpër Europë për të penguar një komplot…

Country: ,
HD Angels & Demons (2009) 2009 6.7
Angels & Demons (2009)
Angels & Demons (2009)

Angels & Demons (2009)

Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Angels & Demons (2009)
HD
IMDb: 6.7
138 min

Profesori i simboleve i Harvardit Robert Langdon punon në zgjidhjen e një vrasjeje dhe në parandalimin e një akti terrorist ndaj Vatikanit.

Country: ,
In the Heart of the Sea (2015)
HD
IMDb: 6.9
122 min

“NË ZEMËR TË DETIT”, bazuar në ngjarjen e vitit 1820, ku një ngjarje e pabesueshme ndodhi: një anije gjuetare balenash u sulmua nga një balenë gjigande me përmasat dhe forcën…

Country: , ,
Far and Away (1992)
HD
IMDb: 6.6
140 min

Nje çift Irlandezesh ja mbathin në Shtetet e Bashkuara, por hasin pengesa për të marrë tokë dhe për të jetuar të lumtur.

Country:
HD Cinderella Man (2015) 2005 8.0
Cinderella Man (2015)
Cinderella Man (2015)

Cinderella Man (2015)

Dramë Histori Romancë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Cinderella Man (2015)
HD
IMDb: 8.0
144 min

Bazuar në jetën e vërtetë të boksierit Xhejms Bradok, një boksieri të cilit karriera e tij mendohej se kishte marrë fund…

Country:
HD A Beautiful Mind (2001) 2001 8.2
A Beautiful Mind (2001)
A Beautiful Mind (2001)

A Beautiful Mind (2001)

Dramë Romancë  2001 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
A Beautiful Mind (2001)
HD
IMDb: 8.2
135 min

Pasi pranon një punë sekrete në kriptografi, Xhon Nashi një matematicien brilant por i pashoqërueshëm, jeta e tij do të shndërrohet në një mankth.

Country: