"Ron Scalpello"
HD The Corrupted (2019) 2019 5.5
The Corrupted (2019)
The Corrupted (2019)

The Corrupted (2019)

Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Corrupted (2019)
HD
IMDb: 5.5
103 min

I sapo-liruar nga burgu, një boksier i talentuar do vetëm të ribashkohet me djalin e tij dhe të jetojë një jetë të qetë. Por kur vëllai i tij përzihet në…

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD Offender (2012) 2012 6.2
Offender (2012)
Offender (2012)

Offender (2012)

Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Offender (2012)
HD
IMDb: 6.2
102 min

Drejtësia duhet vendosur në institutin e të dënuarve të rinj, më famëkeqi në Britani.

Country:
Genre: Thriller
HD Pressure (2015) 2015 5.6
Pressure (2015)
Pressure (2015)

Pressure (2015)

Dramë Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Pressure (2015)
HD
IMDb: 5.6
91 min

Një ekip nëndetëse pasi zhyten poshtë për të rregulluar një tubacion nafte, ata vije ndesh me rrezikun që ju ndodh në anije e tyre.

Country:
HD My Name Is Lenny (2017) 2017 6.5
My Name Is Lenny (2017)
My Name Is Lenny (2017)

My Name Is Lenny (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
My Name Is Lenny (2017)
HD
IMDb: 6.5
91 min

Historia e vërtetë e boksierit Leni MekLin, që njihej edhe me emrin “Guvernatori”.

Country:
Genre: Dramë