"Ronny Yu"
HD Freddy vs. Jason (2003) 2003 5.7
Freddy vs. Jason (2003)
Freddy vs. Jason (2003)

Freddy vs. Jason (2003)

Horror  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Freddy vs. Jason (2003)
HD
IMDb: 5.7
97 min

Fredi Kruger dhe Xhejzon Vuhres rikthehen të terrorizojnë adoleshentët, vetëm se këtë herë do të luftojnë njeri-tjetrin.

Country: ,
Genre: Horror
HD Saving General Yang (2013) 2013 6.4
Saving General Yang (2013)
Saving General Yang (2013)

Saving General Yang (2013)

Aksion Aventurë Histori  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Saving General Yang (2013)
HD
IMDb: 6.4
102 min

Ne verilindje te Kinës, herët para eres sonë, dinastia “Song”, ne vitin 986 para erës sonë. Ushtria Khitan hakmerret per një masakër qe kishte ndodhur në te kaluaren, duke rrembyer…

Country: ,
HD Fearless (2006) 2006 7.6
Fearless (2006)
Fearless (2006)

Fearless (2006)

Aksion Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Fearless (2006)
HD
IMDb: 7.6
104 min

Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë