"Roy Hin Yeung Chow"
HD Rise of the Legend (2014) 2014 6.5
Rise of the Legend (2014)
Rise of the Legend (2014)

Rise of the Legend (2014)

Aksion Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Rise of the Legend (2014)
HD
IMDb: 6.5
131 min

Nga fundi i Dinastisë Qing diku nga mesi i shekullit të 19-të, Guanzhou është i zhytur nga korrupsioni, varfëria dhe krimi. Banda e Tigrit të Zi që komandohet nga Mjeshtër…

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë