"Royce Gorsuch"
HD Mad Genius (2017) 2017 3.4
Mad Genius (2017)
Mad Genius (2017)

Mad Genius (2017)

Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Mad Genius (2017)
HD
IMDb: 3.4
90 min

Gjeniu Fin beson se e keqja e njerëzimit vjen nga truri i tyre. Ai do të ç’kodojë trurin e njeriut dhe ta programojë atë nga fillimi. Por, kjo ide kaq…

Country:
Genre: Sci-fi