"Ruben Fleischer"
Zombieland (2009)
HD
IMDb: 7.6
88 min

Mes një apokalipsi zombiesh, një djalosh frikacak bashkohet me një guximtar që është fiksuar me një çift motrash dinake të cilat po udhëtonin nga Teksasi për në Los Anxhelos.

Country:
HD Zombieland: Double Tap (2019) 2019 6.7
Zombieland: Double Tap (2019)
Zombieland: Double Tap (2019)

Zombieland: Double Tap (2019)

Aksion Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Zombieland: Double Tap (2019)
HD
IMDb: 6.7
99 min

Një student i turpshëm që përpiqet tëgjejë familjen e tij në Ohajo, një tip i fortë në kërkim të Tuinkit dhe dy motra që kërkojnë një park do të luftojnë…

Country:
HD Venom (2018) 2018 6.7
Venom (2018)
Venom (2018)

Venom (2018)

Aksion Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Venom (2018)
HD
IMDb: 6.7
112 min

Kur Edi Brok fiton fuqitë e një organizmi tjetër duhet të lëshojë pjesën tjetër të vetes “Venomin” për të shpëtuar jetën.

Country: ,
Genre: Aksion, Sci-fi
HD 30 Minutes or Less (2011) 2011 6.1
30 Minutes or Less (2011)
30 Minutes or Less (2011)

30 Minutes or Less (2011)

Aksion Aventurë Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
30 Minutes or Less (2011)
HD
IMDb: 6.1
83 min

Niku është një shpërndarësh picash në një qytezë të vogël, jeta monotone e të cilit përplaset me planet e mëdha të dy dembelëve që aspirojnë për t’u bërë kriminelë. Dyshja…

Country:
HD Gangster Squad (2013) 2013 6.7
Gangster Squad (2013)
Gangster Squad (2013)

Gangster Squad (2013)

Aksion Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Gangster Squad (2013)
HD
IMDb: 6.7
113 min

Një gangster nga Bruklin, në vitin 1949 shpërngulet në Los Anxheles. Ai shumë shpejt merr kontrollonin e drogës, të armëve, femrat, bastet dhe çdo lloj aktiviteti tjetër të paligjshëm. Me…

Country: