"Rupert Goold"
HD Judy (2019) 2019 6.8
Judy (2019)
Judy (2019)

Judy (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Judy (2019)
HD
IMDb: 6.8
118 min

Këngëtarja Xhudi Gerland e zhytur tashmë në borxhe do të shkojë në Londër për të dhënë koncerte dhe për të siguruar para për fëmijët e saj.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD True Story (2015) 2015 6.3
True Story (2015)
True Story (2015)

True Story (2015)

Dramë Krim Mister  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
True Story (2015)
HD
IMDb: 6.3
99 min

Gazetari i turpëruar i Nju Jork Times takohet me vrasësin i cili ka vjedhur identitetin e tij. Kjo do të çojë në një seri përpjekjesh për të zbuluar të vërtetën,…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Mister