"Rupert Wyatt"
HD Captive State (2019) 2019 6.0
Captive State (2019)
Captive State (2019)

Captive State (2019)

Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Captive State (2019)
HD
IMDb: 6.0
109 min

Në një lagje të Çikagos pothuajse një dekadë pas një pushtimi nga një forcë jashtëtokësore, një agjent eksploron jetën në të dy anët e konfliktit – bashkëpunëtorët dhe disidentët.

Country:
Genre: Sci-fi
HD The Gambler (2014) 2014 6.0
The Gambler (2014)
The Gambler (2014)

The Gambler (2014)

Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Gambler (2014)
HD
IMDb: 6.0
111 min

Xhim Benet i pëlqen të marrë përsipër rreziqe të mëdha. Ai është profesor anglishteje dhe gjithashtu një kumarxhi i niveleve të larta. Benet i vë bast të gjitha kur ai…

Country:
HD Rise of the Planet of the Apes (2011) 2011 7.6
Rise of the Planet of the Apes (2011)
Rise of the Planet of the Apes (2011)

Rise of the Planet of the Apes (2011)

Aksion Dramë Sci-fi Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Rise of the Planet of the Apes (2011)
HD
IMDb: 7.6
105 min

Gjatë eksperimenteve në gjetjen e një kure për sëmundjen e Alzheimer,një shimpanze gjenetikisht e modifikuar përdor inteligjencë të madhe për të çuar veten dhe shimpazetë e tjera drejt lirisë.

Country: , ,