"Russell Mulcahy"
Resident Evil: Extinction (2007) 2007 6.3
Resident Evil: Extinction (2007)
Resident Evil: Extinction (2007)

Resident Evil: Extinction (2007)

Aksion Horror Sci-fi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Resident Evil: Extinction (2007)
IMDb: 6.3
94 min

Pas katastrofës në qytetin “Raccoon” të mbijetuarit udhetojnë nga shkretetira e Nevadës duke shpresuar për të shkuar në Alaskë. Alise i bashkohet grupit dhe luftojnë sëbashku kundër “Umbrella Corp”.

HD The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008) 2008 3.8
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)

The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)

Aksion Aventurë Fantazi Sci-fi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)
HD
IMDb: 3.8
109 min

Mathajusi është biri krenar i Ashurit, kapiten i ushtrisë së Akrepave të Zinj. Pasi refuzon që Mathajusin ta fusë në radhët e ushtrisë, Ashuri vritet nga gjenerali i paskrupullt, Sargoni….