"Ryan Coogler"
HD Black Panther (2018) 2018 7.3
Black Panther (2018)
Black Panther (2018)

Black Panther (2018)

Aksion Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Black Panther (2018)
HD
IMDb: 7.3
134 min

T’Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për…

Country:
HD Fruitvale Station (2013) 2013 7.5
Fruitvale Station (2013)
Fruitvale Station (2013)

Fruitvale Station (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Fruitvale Station (2013)
HD
IMDb: 7.5
85 min

Historia e Oskar Grant III, një djalosh 22-vjeçar, banues në zonën Bej, i cili përballet me miq, armiq, familjarë dhe të huaj në ditën e fundit të vitit 2008.

Country:
Genre: Dramë
HD Creed (2015) 2015 7.6
Creed (2015)
Creed (2015)

Creed (2015)

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Creed (2015)
HD
IMDb: 7.6
133 min

Ish Kampioni Botëror “Rocky Balboa” bëhet trajneri Adonis Xhonson “Krid”, i biri i mikut të tij të ndjerë dhe ish rivalit Apollo Krid, i cili ka probleme të mëdha në…

Country:
Genre: Dramë