"Ryûhei Kitamura"
HD Nightmare Cinema (2018) 2018 5.5
Nightmare Cinema (2018)
Nightmare Cinema (2018)

Nightmare Cinema (2018)

Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Nightmare Cinema (2018)
HD
IMDb: 5.5
119 min

Pesë të panjohur hyjnë në një teatër ku përballen me sekretet dhe frikën e tyre më të madhe në formën e një filmi.

Country:
Genre: Horror
HD The Midnight Meat Train (2008) 2008 6.1
The Midnight Meat Train (2008)
The Midnight Meat Train (2008)

The Midnight Meat Train (2008)

Horror Mister  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Midnight Meat Train (2008)
HD
IMDb: 6.1
100 min

‘Treni i mishit të mesnatës’: Një fotograf duke ndjekur persona të pa rëndësishëm për foto arti, pa dashur ai bie në rrugën e vrasësit të quajtur ‘kasapi’, i cili vret…

Country: ,
Genre: Horror, Mister
HD No One Lives (2012) 2012 6.0
No One Lives (2012)
No One Lives (2012)

No One Lives (2012)

Horror Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
No One Lives (2012)
HD
IMDb: 6.0
86 min

Një bandë vrasësish të pamëshirshëm që udhëtojnë në autostradë rrëmbejnë një çift për të fituar para, por situata bëhet tronditëse pasi ata zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç duken.

Country: ,
HD Lupin the 3rd (2014) 2014 5.5
Lupin the 3rd (2014)
Lupin the 3rd (2014)

Lupin the 3rd (2014)

Aksion Aventurë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Lupin the 3rd (2014)
HD
IMDb: 5.5
133 min

Inspektori i Interpolit Zenigata nis një kërkim mbarë botëror për hajdutin e shumë kërkuar Arsen Lupën III. Cilat janë motivet që e shtyjnë Lupën për të vjedhur? A do t’ia arrijë ai ti…

Country: ,