"S. Shankar"
HD 2.0 (2018) 2018 6.3
2.0 (2018)
2.0 (2018)

2.0 (2018)

Aksion Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
2.0 (2018)
HD
IMDb: 6.3
148 min

Doktor Vasegaran dhe asistentja e tij Nila kërkohen për të ndihmuar pasi telefonat celularë nisën të fluturojnë në mënyrë misterioze në Çenai. Vasegaran risjell në jetë robotin e tij të…

Country:
Genre: Aksion, Sci-fi
HD Enthiran (2010) 2010 7.1
Enthiran (2010)
Enthiran (2010)

Enthiran (2010)

Aksion Sci-fi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Enthiran (2010)
HD
IMDb: 7.1
174 min

Një android-human i ndërtuar nga një shkencëtar bie në dashuri me gruan e krijuesit të tij.

Country:
Genre: Aksion, Sci-fi