"Sadrac González-Perellón"
HD Black Hollow Cage (2017) 2017 5.5
Black Hollow Cage (2017)
Black Hollow Cage (2017)

Black Hollow Cage (2017)

Dramë Horror Sci-fi Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Black Hollow Cage (2017)
HD
IMDb: 5.5
105 min

Një vajzë që jeton e izoluar në një shtëpi në pyll vetëm me babanë e saj dhe një qen, gjen mes pemëve një pajisje kubike misterioze me aftësinë për të…

Country: