"Saket Chaudhary"
HD Hindi Medium (2017) 2017 7.8
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)

Hindi Medium (2017)

Dramë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Hindi Medium (2017)
HD
IMDb: 7.8
132 min

Një çift nga Chandni Chowk aspirojnë t’i japin vajzës së tyre edukimin më të mirë që të jetë pjesë dhe të pranohet nga elita e Nju Delhit…

Country:
Genre: Dramë, Komedi