"Salamat Mukhammed-Ali"
HD Diamond Cartel (2015) 2015 3.0
Diamond Cartel (2015)
Diamond Cartel (2015)

Diamond Cartel (2015)

Aksion Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 3.0
Diamond Cartel (2015)
HD
IMDb: 3.0
100 min

Musa karizmatik dhe i pashpirt bën një marrëveshje për të blerë diamantin e Yllit të Lindjes nga bosi i krimeve z.Lu. Vjedhja e parave nga Aliah dhe Ruslani, prish shumë…

Country: