"Sam Raimi"
HD Army of Darkness (1992) 1992 7.5
Army of Darkness (1992)
Army of Darkness (1992)

Army of Darkness (1992)

Horror Komedi  1992 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Army of Darkness (1992)
HD
IMDb: 7.5
81 min

Një njeri transportohet aksidentalisht në vitin 1300 A.D. ku ai duhet të luftojë një ushtri prej të vdekurish dhe të marrë Nekronomikon në mënyrë që ai mund të kthehet në…

Country:
Genre: Horror, Komedi
HD Darkman (1990) 1990 6.4
Darkman (1990)
Darkman (1990)

Darkman (1990)

Aksion Krim Sci-fi  1990 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Darkman (1990)
HD
IMDb: 6.4
96 min

Një shkencëtar i shkëlqyer të cilin e lanë për të vdekur, kthehet për t’u hakmarrë ndaj njerëzve që donin ta digjnin të gjallë.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi
HD Oz the Great and Powerful (2013) 2013 6.3
Oz the Great and Powerful (2013)
Oz the Great and Powerful (2013)

Oz the Great and Powerful (2013)

Aventurë Familjar Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Oz the Great and Powerful (2013)
HD
IMDb: 6.3
130 min

Oskar Digsi, një magjistar amator dhe i djallëzuar që punon në një cirk diku në Kansas, hipën në balonën e tij dhe përfundon në Vendin e Ozit. Fati i tij…

Country:
Spider-Man 3 (2007)
HD
IMDb: 6.2
139 min

Një subjekt i çuditshëm nga ana tjetër e botës së errët vije në pah, të cilit i shkakton shume trazira Peter Parker për tu hakmerre.

Country:
Spider-Man 2 (2004)
HD
IMDb: 7.3
127 min

Peter Parker është i rrethuar me problemet në dështimet në jetën e tij personale ndërsa ai lufton me një shkencëtar të shkëlqyer të quajtur Doktor Oto Octavius.

Country:
HD Spider-Man (2002) 2002 7.3
Spider-Man (2002)
Spider-Man (2002)

Spider-Man (2002)

Aksion Fantazi  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Spider-Man (2002)
HD
IMDb: 7.3
121 min

Jeta e Piter Parkerit ndryshon në momentin kur e ardhmja e tij bëhet pjesë e jetëve të të gjithëve. Një luftë mes heroit dhe njeriut të thjeshtë, thirrjes së detyrës…

Country:
Genre: Aksion, Fantazi
HD Drag Me to Hell (2009) 2009 6.5
Drag Me to Hell (2009)
Drag Me to Hell (2009)

Drag Me to Hell (2009)

Horror Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Drag Me to Hell (2009)
HD
IMDb: 6.5
99 min

Një ekonomiste banke e cila sakrifikon një grua të moshuar për t’u ngritur në detyrë, e gjen veten të mallkuar nga Lamia. Për t’i shpëtuar këtij mallkimi dhe forcave te…

Country: