"Sammo Kam-Bo Hung"
HD Mr. Nice Guy (1997) 1997 6.2
Mr. Nice Guy (1997)
Mr. Nice Guy (1997)

Mr. Nice Guy (1997)

Aksion Komedi Krim  1997 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Mr. Nice Guy (1997)
HD
IMDb: 6.2
88 min

Një shef kuzhine kinez përfshihet aksidentalisht me një reportere lajmesh e cila filmoi një marrëveshje droge e cila shkoi keq dhe tani përndiqet nga bandat që duan të marrin videokasetën.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
Project A (1983)
HD
IMDb: 7.4
105 min

Filmi bën fjalë për një luftë kundër piratëve në Hong-Kong. Një dramë kostumesh kineze me shumë aksion dhe muzikë.

Country:
HD The Bodyguard (2016) 2016 5.8
The Bodyguard (2016)
The Bodyguard (2016)

The Bodyguard (2016)

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Bodyguard (2016)
HD
IMDb: 5.8
99 min

Një badigard i dalë në pension i cili jeton në cepin e botës ku Kina, Rusia dhe Korea e Veriut bashkohen, ndërkohë që vuan nga skleroza e parakohshme, zë miqësi…

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë