"Sandi Somers"
HD Ice Blue (2017) 2017 4.1
Ice Blue (2017)
Ice Blue (2017)

Ice Blue (2017)

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Ice Blue (2017)
HD
IMDb: 4.1
104 min

Kur nëna e Arielës kthehet në fermë në mënyrë misterioze, ajo krijon një krisje në marrëdhënien në dukje të përsosur mes Arielës dhe babait të saj dhe zbulohet një e…

Country:
Genre: Thriller