"Scott Martin"
HD Big Kill (2019) 2019 5.2
Big Kill (2019)
Big Kill (2019)

Big Kill (2019)

Aksion Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Big Kill (2019)
HD
IMDb: 5.2
126 min

Një i porsaardhur nga Filadelfia, dy kumarxhinj të papërshtatshëm dhe një predikues vdekjeprurës, janë të destinuar për t’u takuar në një qytet të quajtur Big Kill.

Country:
Genre: Aksion, Western