"Scott Speer"
HD Status Update (2018) 2018 5.7
Status Update (2018)
Status Update (2018)

Status Update (2018)

Fantazi Komedi Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Status Update (2018)
HD
IMDb: 5.7
106 min

Kajëll Mor, një adoleshent që nuk po ambientohet me divorcin e prindërve të tijdhe me shkollën e re, fiksohet pas një aplikacioni magjik që statuset në media sociale i kthen…

Country: , ,
HD I Still See You (2018) 2018 5.8
I Still See You (2018)
I Still See You (2018)

I Still See You (2018)

Fantazi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
I Still See You (2018)
HD
IMDb: 5.8
98 min

Ngjarjet zhvillohen nëntë vite më parë pas një ngjarje apokaliptike që vrau miliona njerëz dhe mbushi botën plot me fantazma.

Country:
HD Midnight Sun (2018) 2018 6.6
Midnight Sun (2018)
Midnight Sun (2018)

Midnight Sun (2018)

Dramë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Midnight Sun (2018)
HD
IMDb: 6.6
91 min

Një vajzë 17-vjeçare vuan nga një sëmundje që e pengon të dalë jashtë në dritën e diellit. Por njohja me Çarlin, djaloshin simpatik, do t’i ndryshojë rrënjësisht jetën.

Country:
HD Step Up Revolution (2012) 2012 6.4
Step Up Revolution (2012)
Step Up Revolution (2012)

Step Up Revolution (2012)

Dramë Muzikë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Step Up Revolution (2012)
HD
IMDb: 6.4
99 min

Në Step Up 4, Emili, vajza e një biznesmeni të pasur, mbërrin në Majami me ëndrrën për t’u bërë një balerinë profesionste. Ajo takohet dhe bie në dashuri me Shonin,…

Country: