"Scott Teems"
HD The Quarry (2020) 2020 5.2
The Quarry (2020)
The Quarry (2020)

The Quarry (2020)

Krim Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Quarry (2020)
HD
IMDb: 5.2
98 min

Një i larguar vret një prift që po udhëtonte dhe zë vendin e tij në një kishë të një qyteti të vogël, por shefi i policisë dyshon për veprime dashakeqëse.

Country: