"Scott Waugh"
Need for Speed (2014) 2014 6.4
Need for Speed (2014)
Need for Speed (2014)

Need for Speed (2014)

Aksion Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Need for Speed (2014)
IMDb: 6.4
132 min

Sapo del nga burgu, ku kishte hyrë për shkak se ja punon një ish-partner në një garë makinash ku vdes shoku i tij i ngushtë, ai arrin të marrë pjesë…

Country: ,
HD 6 Below: Miracle on the Mountain (2017) 2017 5.7
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

Dramë Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
HD
IMDb: 5.7
98 min

Një skiator në kërkim të adrenalinës humb në një stuhi bore në mal në qytetin e High Sierras, ku arrin limitet e rezistencës së njeriut dhe detyrohet të përballet me…

Country:
HD Act of Valor (2012) 2012 6.5
Act of Valor (2012)
Act of Valor (2012)

Act of Valor (2012)

Aksion Luftë Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Act of Valor (2012)
HD
IMDb: 6.5
110 min

Kur një mision i mbuluar për të shpëtuar një operative të CIA-s të marrë peng zbulon një komplot rrëqethës, një skuadër SEAL tepër e stërvitur shpejton nëpër pika të ndryshme…

Country: